Desktop vs Mobile

With an ever growing percentage of browsers on mobile devices having a responsive site in this day and age is a necessity not a luxury.

 

Peste 1.100 de joburi în Mediaș și județul Sibiu

Peste 1.100 de joburi în Mediaș și județul Sibiu

13.06.2018
Categorie: Știri

La nivelul orașului nostru și județului Sibiu sunt disponibile în această săptămână un număr de 1.139 de locuri de muncă vacante oferite de către 91 angajatori. Din totalul locurilor de muncă, 53 se adresează persoanelor cu studii superioare. Se caută printre altele, inginer construcții civile, industriale și agricole, inginer de sistem software, inginer producție, administrator de rețea de calculatoare, inginer constructor, inginer instalații, inginer electronist, logistician gestiune flux sau programator, în timp ce 1.086 de posturi sunt pentru persoane fără studii superioare. Lista completă a posturilor disponibile în orașul nostrul poate fi consultată la sediul Agenției Locale pentru Ocuparea Forței de Muncă Mediaș, în incinta fostei Școli de Aviație din oraș.