Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/customers/webs/protectmed/radioring.ro/wp-content/themes/soledad/functions.php on line 165 Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/customers/webs/protectmed/radioring.ro/wp-content/themes/soledad/functions.php on line 165

Aproape 700 de locuri de muncă pentru șomerii din Mediaș și județ

de: Ring Radio
0 Comentarii

La nivelul orașului nostru și judeţului Sibiu sunt disponibile în această perioadă un număr de 683 de locuri de muncă vacante oferite de 88 de angajatori. Din totalul locurilor de muncă, 37 de posturi sunt pentru persoanele cu studii superioare. Se caută, printre altele, asistent medical generalist, analist calitate, contabil, director vânzări, funcţionar administrativ, inginer automatist, inginer electromecanic, inginer mecanic, inginer mecanică fină, programator producţie, proiectant inginer mecanic, şef ferma agricola sau traducător. În același timp, 646 sunt pentru persoane fără studii superioare. Lista completă a posturilor disponibile în orașul nostru poate fi consultată la sediul Agenției Locale pentru Ocuparea Forței de Muncă Mediaș, în incinta fostei Școli de Aviație.

Citește în continuare

Lasă un comentariu

Site-ul foloseste cookie pentru a va asigura o experienta de navigare cat mai placuta. Continuarea navigarii pe site presupune acceptarea Politicii de Confidentialitate si a Termenilor de Utilizare Accept Vezi detalii