Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/customers/webs/protectmed/radioring.ro/wp-content/themes/soledad/functions.php on line 165 Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/customers/webs/protectmed/radioring.ro/wp-content/themes/soledad/functions.php on line 165

538 de locuri de muncă în Mediaș și județul Sibiu

de: Ring Radio
0 Comentarii

În această perioadă, la nivelul orașului nostru și judeţului Sibiu sunt disponibile 538 locuri de muncă vacante oferite de 123 angajatori. Din totalul locurilor de muncă, 34 posturi sunt pentru persoanele cu studii superioare. Se caută, printre altele,asistent manager, auditor intern,contabil, dispecer retea distributie, educatoare, hidrolog, inginer automatist, inginer autovehicule rutiere, inginer de sistem software, logistician gestiune flux, manager proiect sau programator. De asemenea, 504 locuri de muncă sunt pentru persoane fără studii superioare. Detalii despre oferta locurilor de muncă din orașul nostru pot fi obținute la sediul Agenției Locale pentru Ocuparea Forței de Muncă, în incinta fostei Școli de Aviație din municipiu.

Citește în continuare

Lasă un comentariu

Site-ul foloseste cookie pentru a va asigura o experienta de navigare cat mai placuta. Continuarea navigarii pe site presupune acceptarea Politicii de Confidentialitate si a Termenilor de Utilizare Accept Vezi detalii