Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/customers/webs/protectmed/radioring.ro/wp-content/themes/soledad/functions.php on line 165 Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/customers/webs/protectmed/radioring.ro/wp-content/themes/soledad/functions.php on line 165

451 de joburi vacante pentru șomerii din Mediaș și județ

de: Ring Radio
0 Comentarii

Șomerii din municipiul nostru și județul Sibiu sau persoanele aflate în căutarea unui alt loc de muncă au de ales dintr-un total de 451 locuri de muncă vacante oferite de 113 angajatori. Din totalul locurilor de muncă, 34 de posturi se adresează persoanelor cu studii superioare. Se caută, printre altele, asistent manager, auditor intern,contabil, dispecer retea distributie, educatoare, hidrolog, inginer automatist, inginer autovehicule rutiere,inginer de sistem software, logistician gestiune flux, manager proiect sau programator. În același timp, 417 posturi sunt pentru persoane fără studii superioare. Oferta locurilor de muncă din orașul nostru poate fi consultată la sediul Agenției Locale pentru Ocuparea Forței de Muncă Mediaș, în incinta fostei Școli de Aviație din orașul nostru.

Citește în continuare

Lasă un comentariu

Site-ul foloseste cookie pentru a va asigura o experienta de navigare cat mai placuta. Continuarea navigarii pe site presupune acceptarea Politicii de Confidentialitate si a Termenilor de Utilizare Accept Vezi detalii