Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/customers/webs/protectmed/radioring.ro/wp-content/themes/soledad/functions.php on line 165 Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/customers/webs/protectmed/radioring.ro/wp-content/themes/soledad/functions.php on line 165

Scădere ușoară a ratei COVID în Mediaș

de: Ring Radio
0 Comentarii

Rata de incidență a cazurilor de coronavirus a continuat să scadă și luni în orașul nostru. Conform Prefecturii Sibiu, în municipiul Mediaș rata incidenței cazurilor de COVID-19 era luni de 2,75, față de 2,76 cât a fost duminică. În ceea ce privește județul Sibiu, rata de incidență cumulată este de 2,86 la 1.000 de locuitori în ultimele 14 zile, față de 2,94 cât a fost duminică. În privința localităților din zona orașului nostru, cele mai mari rate de incidență se înregistrează în Șeica Mică, Hoghilag, Moșna, Bazna și Ațel.

Citește în continuare

Lasă un comentariu

Site-ul foloseste cookie pentru a va asigura o experienta de navigare cat mai placuta. Continuarea navigarii pe site presupune acceptarea Politicii de Confidentialitate si a Termenilor de Utilizare Accept Vezi detalii