Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/customers/webs/protectmed/radioring.ro/wp-content/themes/soledad/functions.php on line 165 Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/customers/webs/protectmed/radioring.ro/wp-content/themes/soledad/functions.php on line 165

Rata COVID în Mediaș se menține constantă

de: Ring Radio
0 Comentarii

Rata de incidență COVID în municipiul Mediaș se menține constantă. Astfel, conform Prefecturii Sibiu, în orașul nostru, rata incidenței cazurilor de COVID-19 a fost marți de 2,11 la 1.000 de locuitori, la fel ca și în cursul zilei de luni. În ceea ce privește județul Sibiu, rata de incidență cumulată este de 2,14 la 1.000 de locuitori în ultimele 14 zile, față de 2,20 pe data de 26 aprilie. În ceea ce privește localitățile din zona orașului nostru, cele mai mari rate de incidență se înregistrează în Hoghilag, Șeica Mică, Brateiu și Dârlos.

Citește în continuare

Lasă un comentariu

Site-ul foloseste cookie pentru a va asigura o experienta de navigare cat mai placuta. Continuarea navigarii pe site presupune acceptarea Politicii de Confidentialitate si a Termenilor de Utilizare Accept Vezi detalii