Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/customers/webs/protectmed/radioring.ro/wp-content/themes/soledad/functions.php on line 165 Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/customers/webs/protectmed/radioring.ro/wp-content/themes/soledad/functions.php on line 165

Rata de incidenţă COVID, tot mai mică în Mediaş

de: Ring Radio
0 Comentarii

Rata de incidenţă COVID în oraşul nostru se apropie tot mai mult de zero. Potrivit Prefecturii Sibiu, în municipiul Mediaș rata incidenței cazurilor de COVID-19 era luni de 0,04 la 1.000 de locuitori, față de 0,05 cât a fost duminică. În ceea ce privește județul Sibiu, rata de incidență cumulată este de 0,13 la 1.000 de locuitori în ultimele 14 zile, față de 0,15 la 1.000 de locuitori, cât a fost duminică. În privinţa localităţilor din zona oraşului nostru, cele mai mari rate de incidenţă se înregistreză în Micăsasa, Axente Sever, Bazna, Brateiu şi Dumbrăveni.

Citește în continuare

Lasă un comentariu

Site-ul foloseste cookie pentru a va asigura o experienta de navigare cat mai placuta. Continuarea navigarii pe site presupune acceptarea Politicii de Confidentialitate si a Termenilor de Utilizare Accept Vezi detalii