Se angajeaza

de: Ring Radio
0 Comentarii

Postul: Sculer Matriter

Prezentare generala:

Asigura procesul de intretinere a matritelor cu toate consumabilele

Responsabilitati si indatoriri:

Asamblarea conform documentatiei tehnice a pieselor fixe şi mobile în matrita;

Executare lucrari de intreținere și de reparație ale matrițelor din producție;

Realizarea functionalitatii unei matrite prin tusare;

Ajustarea, asamblarea si evaluarea componentelor dupa reparatii;

Prelucrarea pieselor prin taiere/debitare, gaurire, rectificare

Calificare:

Absolvent de studii medii tehnice – constituie avantaj calificarea de sculer-matriter;
Minim 2 ani experienta in activitati de intretinere a matritelor pentru masini de injectie- constituie avantaj;
Cunostinte privind executarea matritelor;
Cunostinte de desen tehnic;

Intelegerea procesului de injectie a maselor plastice

Beneficii:

Salariu in functie de cunostiinte si experienta;

Cursuri de specialitate;

Bonuri de masa;

Bonus anual;

Cv-urile se pot depune la sediul societatii din Medias, Str.Otto Kromberg, Nr. 4,la adresa de e-mail: career.dhi@welp-group.com,  sau in cutia postala de la poarta societati.i

Informatii suplimentare se pot obtine la telefon:0369 455 265

Toate persoanele care corespund profilului, vor fi contacte in maxim 3 saptamani.

Prin transmiterea datelor dvs. personale prin corespondenta electronica adresata oricaror adrese de email din cadrul companiei Dressel+Hoefner International SRL, prin intermediul retelelor de socializare (Facebook, LinkedIn etc), sau prin aplicarea in cadrul unei platforme online de locuri de munca, va exprimati acordul expres si neechivoc ca aceste date sa fie prelucrate de societate.

Citește în continuare

Lasă un comentariu