s.c.Ariontec s.r.l. angajeaza

de: Ring Radio
0 Comentarii

MEDIAS, STR.Iuliu Maniu , NR. 2A

s.c.Ariontec s.r.l.

• firma cu capital integral german

• cu activitate din septembrie 2007 in Medias

• producator de conectori industriali

Angajeaza : INGINER PROCES

Cerinte:

– Absolvent al facultatii de inginerie

– Minim 3 ani de experienta intr-un post similar

– Bune cunostiinte de limba engleza sau germana (scris – citit)

– Disponibilitate la deplasari externe pe termen scurt, pentru implementarea proiectelor noi

Responsabilitati:

– Participa activ la implementarea proiectelor

– Analizeaza procesele de productie

– Intocmeste documentatia referitoare la potentialul de imbunatarire a proceselor

– Dezvolta si implementeaza procesele necesare pentru imbunatatirea procesului de productie

– Optimizeaza procesele

Oferim :

– Loc de munca intr-o echipa tanara

– Pozitie de management in cadrul companiei

– Pachet salarial motivant

– Bonuri de masa

Candidatul ideal este o persoana motivata, isi asuma resposabilitatea de a atinge obiectivele, ia initiative.

Cererile insotite de CV-uri se transmit pe mail la: job@ariontec.ro

Citește în continuare

Lasă un comentariu